Chevrolet piedāvā īpašniekiem sirdsmieru

Kaut arī Chevrolet Latvija ir pārtraucis jaunu automobiļu tirdzniecību, mēs turpinām atbalstīt Chevrolet īpašniekus, kuriem joprojām ir pieejams mūsu pilnvaroto remonta uzņēmumu tīkls un plašs pakalpojumu klāsts. Uzziniet vairāk turpinājumā..

Chevrolet pārtrauc tirdzniecību

Jaunu Chevrolet automobiļu tirdzniecība ir pārtraukta

Jaunu Chevrolet automobiļu tirdzniecība Latvijā ir pārtraukta.

Kā Chevrolet klients jūs varat būt drošs, ka Chevrolet arī turpmāk uzticīgi apkalpos jūs un jūsu automobili. Chevrolet pilnvarotie remonta uzņēmumi turpinās sniegt savus pakalpojumus un apgādāt Chevrolet automobiļus ar oriģinālajām Chevrolet rezerves daļām tāpat, kā līdz šim. Visas līgumos paredzētās rakstiskās garantijas un tehniskās apkopes plāni paliks spēkā un tiks ievēroti saskaņā ar piemērojamā līguma nosacījumiem.

Rietumeiropā un Centrāleiropā turpinās darboties aptuveni 2000 Chevrolet tehniskās apkopes vietu, lai nodrošinātu jūsu automobilim nepieciešamo apkopi, remontu un garantijas remontu arī turpmāk. Latvijā jums aizvien būs pieejami 2 pilnvarotie remonta uzņēmumi. To adreses varat atrast šeit.

Ja jums nepieciešama jebkāda cita veida palīdzība, lūdzu, zvaniet mūsu atbalsta dienestam.
Tālr.: 00 36 23 447 394 (angļu valodā)

Pilnvarotos remonta meistarus

Pilnvarotos remonta meistarus

Kaut arī Chevrolet pārtrauc jaunu automobiļu tirdzniecību Eiropā, mūsu pilnvarotie remonta uzņēmumi turpinās sniegt savus pakalpojumus un apgādāt Chevrolet automobiļus ar oriģinālajām Chevrolet rezerves daļām tāpat, kā līdz šim. Rietumeiropā un Centrāleiropā turpinās darboties aptuveni 2000 Chevrolet tehniskās apkopes vietu, lai nodrošinātu jūsu automobilim nepieciešamo apkopi arī turpmāk. Latvijā jums aizvien būs pieejami 2 pilnvarotie remonta uzņēmumi. To adreses varat atrast šeit.

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums

Ja jums nepieciešama palīdzība vai atbalsts, jūs varat sazināties ar mums pa tālruni vai pa e-pastu. Ja jums nepieciešama palīdzība uz ceļa, jūs varat zvanīt uz Euro Service ārkārtas palīdzības tālruņa numuriem


Opel

Apmeklējiet Opel vietni

Vēlaties nopirkt jaunu Chevrolet automobili? Diemžēl tas vairs nav iespējams. Taču labā ziņa ir tāda, ka Opel plašā izvēlē piedāvā augstkvalitatīvus lieliska izskata automobiļus, kas aprīkoti ar izcilām tehnoloģijām un funkcijām.

Īpašnieka rokasgrāmatas un informācijas un izklaides sistēmu rokasgrāmatas

Īpašnieka rokasgrāmatas un informācijas un izklaides sistēmu rokasgrāmatas

Meklējiet automašīnas tehnisko vai apkopes informāciju? Vēlaties labākos padomus Jūsu Chevrolet lietošanai? To visu un vēl daudz ko vairāk var atrast Jūsu automašīnas lietošanas rokasgrāmatā.

Reģistrējieties portālā myChevrolet, kas ievērojami atvieglo rūpēšanos par automobili un tā uzturēšanu labā stāvoklī, piedāvājot atgādinājumus par veicamajām tehniskajām apkopēm, noderīgu informāciju, informāciju par dīleriem un daudz ko citu. Šis pakalpojums ir saistīts konkrēti ar jums un jūsu automobili, un, lai to izmantotu, jāveic reģistrācija, kas ir ātra un vienkārša.


Euro Service – palīdzība ceļojuma laikā

Euro Service – palīdzība ceļojuma laikā

Brauciet bez rūpēm 24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā. Tehniskas kļūmes gadījumā Chevrolet Euro Service izdarīs visu, lai Jūs sasniegtu savu galamērķi viegli un ātri. Tas ir spēkā 36 mēnešus kopš Jūsu jaunā Chevrolet reģistrācijas dienas. Ja plānojat atvaļinājumu uz riteņiem, der zināt, ka Chevrolet Euro Service darbojas vairāk kā 40 Eiropas valstīs.
tādā veidā ir ideāls risinājums, ja plānojat

Garantija

Garantija

Katram jaunam Chevrolet ir 3 gadu vai 100 000 km garantija. 2 gadu garantija ir spēkā bez nobraukuma ierobežojuma. Papildus šai rūpnīcas garantijai mēs piedāvājam pagarināto garantiju - līdz 5 gadiem vai 150 000 km no jauna Chevrolet iegādes brīža pie mūsu dīleriem sākot no 2012.gada 1.janvāra. Sīkāku informāciju par pagarināto garantiju lūdzu jautājiet mūsu dīleriem. Visiem Chevrolet modeļiem ir 6 gadu garantija pret rūsēšanu. Kā Chevrolet īpašniekam jums ir pieejams arī Chevrolet Euro Service 24 stundas dienā. Tas ir spēkā 36 mēnešus, sākot no automašīnas reģistrācijas datuma. Serviss ietver bezmaksas palīdzību uz ceļa un, ja nepieciešams, aizvilkšanu līdz tuvākajam Chevrolet autorizētajam servisam, kā arī noteiktos apstākļos - alternatīvas transportēšanas kompensāciju.

Automobiļa ekspluatācijas mūža beigas

Automobiļa ekspluatācijas mūža beigas

Visām labām lietām kādreiz pienāk gals. Mēs esam pārliecināti, ka Jūsu auto sniegs Jums braukšanas prieku un ērtības daudzu jo daudzu gadu garumā, tomēr mēs visi zinām, ka nekas nav mūžīgs un kādudien no sava auto nāksies atvadīties.

Chevrolet auto ražotājs var pamatoti lepoties ar to, ka tas ne tikai ievēro otrreizējās pārstrādes pamatprincipus, bet arī izpilda juridiskās saistības. Mēs solām, ka pieņemsim Jūsu nolietoto auto, nepieprasot no Jums nekādu maksu*. Tādā veidā mēs kopīgiem spēkiem panāksim, ka 85% no Jūsu vecā auto tiek izmantoti atkārtoti.