Chevrolet Captiva – 7 sēdvietu SUV

Chevrolet Captiva informācija un atbalsts

Jūs, iespējams, jau zināt, ka Chevrolet drīzumā pārtrauks jaunu automobiļu tirdzniecību Eiropā. Taču mūsu Chevrolet pilnvarotie remonta meistari turpinās strādāt, lai atbalstītu visus mūsu klientus, nodrošinot automobiļu tehnisko apkopi un remontu. Turklāt, ar Opel – mūsu GM partnera Eiropā – atbalstu mēs joprojām varam palīdzēt jums atrast auto, ko jūs meklējat.

Lai atrastu vajadzīgo, pārlūkojiet turpmāk minētos virsrakstus.

Vai jums ir jautājumi par jūsu Chevrolet?

myChevrolet

myChevrolet - the Chevrolet owner portalPilnvarotos remonta meistarus

Kaut arī Chevrolet pārtrauc jaunu automobiļu tirdzniecību Eiropā, mūsu pilnvarotie remonta uzņēmumi turpinās sniegt savus pakalpojumus un apgādāt Chevrolet automobiļus ar oriģinālajām Chevrolet rezerves daļām tāpat, kā līdz šim. Rietumeiropā un Centrāleiropā turpinās darboties aptuveni 2000 Chevrolet tehniskās apkopes vietu, lai nodrošinātu jūsu automobilim nepieciešamo apkopi arī turpmāk. Latvijā jums aizvien būs pieejami 2 pilnvarotie remonta uzņēmumi. To adreses varat atrast šeit.Automobiļa garantija un rezerves daļas

Vehicle Warranty

Jūsu sirdsmieram


Kādēļ pieļaut zemāku kvalitāti vai maksāt vairāk? Oriģinālās Chevrolet rezerves daļas ir:

  • precīzi izstrādātas pareizai un drošai uzstādīšanai Jūsu Chevrolet
  • tiek nodrošinātas ar divu gadu garantiju, sniedzot jums pilnīgu pārliecību par tām
  • Jūsu labākā izvēles iespēja – saglabājiet dokumentus par nopirktajām detaļām, un tas var iespaidot pat jūsu automašīnas pārdošanas vērtību

Vēlaties nopirkt jaunu Captiva?

Diemžēl tas vairs nav iespējams. Mūsu dīleri Latvijā ir izpārdevuši visus šā populārā ģimenes apvidus auto eksemplārus. Labā ziņa ir tāda, ka Opel piedāvā plašu augstas kvalitātes lieliska izskata automobiļu klāstu, kas aprīkoti ar izcilām tehnoloģijām un funkcijām.

Opel Antara piemīt daudz no tām pašām izcilajām īpašībām un tehnoloģijām, ar kurām apveltīts Captiva; vai arī caurskatiet visu Opel modeļu klāstu un atrodiet auto, kas atbilst jūsu vēlmēm.

Opel logo on grill of car