Vai jums ir jautājumi par savu Chevrolet?

Vēlaties pirkt jaunu automobili?

Jaunu Chevrolet automobiļu tirdzniecība ir pārtraukta

Jaunu Chevrolet automobiļu tirdzniecība Latvijā ir pārtraukta.

Kā Chevrolet klients jūs varat būt drošs, ka Chevrolet arī turpmāk uzticīgi apkalpos jūs un jūsu automobili. Chevrolet pilnvarotie remonta uzņēmumi turpinās sniegt savus pakalpojumus un apgādāt Chevrolet automobiļus ar oriģinālajām Chevrolet rezerves daļām tāpat, kā līdz šim. Visas līgumos paredzētās rakstiskās garantijas un tehniskās apkopes plāni paliks spēkā un tiks ievēroti saskaņā ar piemērojamā līguma nosacījumiem.

Rietumeiropā un Centrāleiropā turpinās darboties aptuveni 2000 Chevrolet tehniskās apkopes vietu, lai nodrošinātu jūsu automobilim nepieciešamo apkopi, remontu un garantijas remontu arī turpmāk. Latvijā jums aizvien būs pieejami 2 pilnvarotie remonta uzņēmumi. To adreses varat atrast šeit.

Ja jums nepieciešama jebkāda cita veida palīdzība, lūdzu, zvaniet mūsu atbalsta dienestam.
Tālr.: 00 36 23 447 394 (angļu valodā)

Esmu saņēmis vēstuli par izstrādājuma izņemšanu no aprites. Kā man rīkoties?

Lūdzu, sekojiet vēstulē dotajiem norādījumiem un vienojieties par tikšanos ar savu pilnvaroto remonta uzņēmumu. Lai atrastu pilnvarotu remonta uzņēmumu jūsu apkārtnē, lūdzu, izmantojiet tīmekļa vietnē atrodamo meklētāju.

Cik ilgi / cik gadus Chevrolet turpinās piegādāt manam automobilim vajadzīgās rezerves daļas?

Mēs turpināsim apgādāt Chevrolet automobiļus ar oriģinālajām Chevrolet rezerves daļām vismaz 10 gadus no brīža, kad Latvijā tiks pārdots pēdējais jaunais Chevrolet automobilis.

Es iegādājos Chevrolet automobili līzingā. Vai mans līzinga termiņš un automobiļa atgriešanas termiņš paliks nemainīgi?

Jūsu līzinga līgums paliks nemainīgs. Jebkādas izmaiņas līgumā var tikt ieviestas, tikai jums pašam vienojoties ar jūsu līzinga kompāniju.

Es nopirku Chevrolet automobili, bet tas vēl nav man piegādāts. Vai es saņemšu savu automobili?

Jūsu pasūtījums joprojām ir spēkā. Lūdzu, sazinieties ar savu dīleri, kas atbildīgs par automobiļa piegādi.

Kāpēc Chevrolet izlēma pārtraukt jaunu automobiļu tirdzniecību Eiropā?

Vairāku negatīvu faktoru dēļ, kas pēdējos gados ietekmē automobiļu nozari Eiropā, Chevrolet uzņēmējdarbības rezultāti ir bijuši neapmierinoši, un tika prognozēts, ka tie arī turpmāk varētu būt neapmierinoši. Šā iemesla dēļ ir pieņemts lēmums pārtraukt Chevrolet pasažieru automobiļu tirdzniecību Rietumeiropā un Centrāleiropā. Tomēr Chevrolet turpinās piedāvāt pilnu Chevrolet pasažieru automobiļu klāstu Krievijā un Neatkarīgo Valstu Sadraudzības dalībvalstīs. Turklāt GM paliek uzticīgs Eiropai kā ārkārtīgi nozīmīgam reģionam, un nākotnē Eiropas ietvaros koncentrēs savus resursus uz Opel/Vauxhall markām.

Vai līdz ar jauno automobiļu tirdzniecības pārtraukšanu Eiropā jūs plānojat arī pārtraukt partnerattiecības ar Manchester United?

Partnerattiecībām ar Manchester United ir globāls raksturs, un mēs plānojam turpināt šo sadarbību, lai stiprinātu Chevrolet markas pozīcijas visā pasaulē. Mēs īpaši lepojamies ar to, ka Chevrolet „tauriņa” emblēma tagad rotā jauno Manchester United formas kreklu.