Privātuma un sīkdatņu politika

Šī tīmekļa vietne pieder Chevrolet Central and Eastern Europe Kft. 2040 Budaörs, Szabadság út 117, turpmāk "Chevrolet"

1. Intelektuālais īpašums

Visi materiāli šajā vietnē ir Chevrolet intelektuālais īpašums. Šos materiālus nav atļauts kopēt vai reproducēt, izņemot tādā mērā, lai tos skatītu tiešsaistē. Tomēr Jūs drīkstat izdrukāt šīs vietnes lappusēs atrodamo informāciju, kas nepieciešama Jūsu personīgajām vajadzībām. Mēs reizēm varam piedāvāt iespēju no vietnes lejupielādēt fona attēlus, ekrānsaudzētājus un citu saturu.

2. Vietnes saite

Ja Jūs vēlaties nodrošināt saiti uz vietni, tai ir jābūt Chevrolet mājaslapai.

3. Informācijas precizitāte

Šajā vietnē sniegtā informācija ir paredzēta Chevrolet klientiem [norādiet valsti], un to nedrīkst izmantot citās valstīts. Mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu šīs vietnes satura precizitāti un regulāru atjaunošanu, bet mēs neuzņemamies atbildību par jebkurām prasībām vai zaudējumiem, kas izriet no paļaušanās uz tīmekļa vietnes saturu. Tomēr mēs paturam tiesības jebkurā brīdī mainīt produkcijas specifikāciju. Lai uzzinātu aktuālo produkcijas specifikāciju savā valstī, lūdzam sazināties ar tuvāko Chevrolet dīleri.

4. Ko mēs darām ar informāciju, ko Jūs mums sniedzat?

Chevrolet rūp Jūsu privātums. Chevrolet nevāks nekādu informāciju, ar kuru Jūs iespējams identificēt (piem., Jūsu vārds, adrese, tālruņa numurs vai e-pasta adrese – „Personas dati”), ja vien šādu informāciju Jūs nesniedzat brīvprātīgi. Ja Jūs nevēlaties, lai vāc Jūsu Personas datus, lūdzam tos nesniegt. Lūdzam noklikšķināt attiecīgo rūtiņu tīmekļa vietas veidlapu apakšā pirms Jūsu Personas datu iesniegšanas.

Chevrolet nenodos Jūsu Personas datus trešajām personām to neatkarīgai izmatošanai bez Jūsu iepriekšējas piekrišanas. Chevrolet vēlas izmantot Jūsu informāciju, lai Jūs informētu par jauniem produktiem, pakalpojumiem, īpašiem piedāvājumiem un lai noteiktu un uzlabotu pakalpojumus, ko mēs Jums sniedzam. Jūsu Personas datus tikai šiem nolūkiem var atklāt Chevrolet saistītajām sabiedrībām, Chevrolet mazumtirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir iesaistīti Jūsu Personas datu apstrādē, ieskaitot uzglabāšanu, t.i. datu operatoriem. Dažas no šīm personām var atrasties ārpus Eiropas Savienības, bet tām būs līgumiskas saistības ievērot Jūsu Personas datu konfidencialitāti. Šajā saitē Jūs varat iepazīties ar šo trešo personu pilnīgu sarakstu [saite]. Lūdzu regulāri pārbaudiet šo sarakstu. Ja vēlaties pārtraukt Personas datu nodošanu trešajām personām un datu operatoriem, lūdzam sazināties ar mums, kā norādīts tālāk. Ja Jūs nevēlaties saņemt nekādu turpmāku informāciju, lūdzam noklikšķināt attiecīgo rūtiņu tīmekļa vietas veidlapu apakšā pirms Jūsu Personas datu iesniegšanas.

5. Elektroniska komunikācija

Lai mēs varētu nosūtīt Jums informāciju, kas atbilst Jūsu prasībām un interesēm, mūsu e-pasta saturā ir iegults „click-through URL” (klikšķināms vietrādis URL). Klikšķināmais vietrādis URL ļauj mums noteikt un vākt tādu informāciju, ja Jūs atverat e-pastu un klikšķināt uz e-pastā esošajām saitēm. Savāktie dati tiek izmantoti, lai palīdzētu mums noteikt Jūsu intereses un lai mēs nesūtītu nevajadzīgus ziņojumus saviem klientiem.

Ja nevēlaties saņemt jebkādu turpmāku komunikāciju vai vēlaties, lai Jūsu vārdu dzēš no adresātu saraksta, lūdzam izmantot abonēšanas atteikšanas saiti, kas būs norādīta katrā elektroniskā ziņu izlaidumā, ko Jūs saņemsiet no mums.

Mēs pieliksim saprātīgas pūles, lai dzēstu šo informāciju no mūsu esošajiem failiem.

6. Veicināšanas darbības

Ja Jūs piedalāties konkursā, totalizatorā vai jebkurā veicināšanas pasākumā, tad mēs varam izmantot Jūsu sniegtos Personas datus, lai veicinātu šīs programmas.

7. Saites uz ārējām tīmekļa vietnēm

Mūsu tīmekļa vietnē var būt saites uz citām Chevrolet tīmekļa vietnēm vai mūsu dīleru, pilnvaroto remontētāju vai citu saistītu sabiedrību tīmekļa vietnēm vai sociālo saziņas līdzekļu tīmekļa vietnēm. Kad Jūs klikšķināt uz tādu saiti jebkurā no tādām tīmekļa vietnēm, lūdzam ņemt vērā, ka šīm tīmekļa vietnēm ir savi privātuma noteikumi un mēs nevaram uzņemties atbildību vai saistības par šīm tīmekļa vietnēm. Lūdzam pārbaudīt viņu privātuma politiku, pirms Jūs sniedzat jebkādu personas informāciju šīm tīmekļa vietnēm.

8. Informācijas vākšana un izmantošana

Informācija, ko mēs automātiski vācam un uzglabājam žurnālfailos Jūsu datorā, iekļauj Jūsu interneta protokola (IP) adresi, pārlūkprogrammas veidu un valodas iestatījumu, operētājsistēmu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) un datumu/laika zīmogu.

Mēs izmantojam šo informāciju, lai efektīvi pārvaldītu savas vietnes, vairāk uzzinātu par savu apmeklētāju uzvedību mūsu vietnēs, analizētu tendences un vāktu demogrāfiskus datus par mūsu lietotājiem kopumā. Savākto informāciju varam izmantot savos mārketinga un reklāmas pakalpojumos un ziņojumos.

Ja mēs izmantojam informāciju, kas nav personas informācija, kopā ar Personas datiem, šī informācija tiek uzskatīta par Personas datiem, kamēr tā ir kopā.

9. Sīkdatņu izmantošana

Chevrolet tīmekļa vietne, e-pastu sūtīšana, tiešsaistes pakalpojumi, reklāmas un interaktīvās programmas var izmantot “sīkdatnes” un citas tehnoloģijas, tādas kā tīmekļa bāksignāli un pikseļu tagi.

“Sīkdatne” ir tikai teksta informācijas virkne, ko mēs nosūtam uz pārlūkprogrammas sīkdatnes failu Jūsu datora cietajā diskā no mūsu tīmekļa servera. Tas ļauj mūsu tīmekļa vietnei atcerēties, kas Jūs esat, kad tiek izveidota saikne starp tīmekļa serveri un tīmekļa pārlūkprogrammu. Galvenais sīkdatnes nolūks ir identificēt lietotājus un ļaut mūsu tīmekļa serverim sniegt Jums pielāgotas tīmekļa lapas, lai personalizētu Chevrolet tīmekļa vietnes apmeklējumu un labāk atbilstu Jūsu individuālajām vajadzībām.

Chevrolet un mūsu partneri arī izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai atcerētos personīgu informāciju, kad Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, programmas un tiešsaistes pakalpojumus. Tas notiek, piemēram, atceroties informāciju, ko Jūs iepriekš sniedzāt tīmeklī.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes:

  • Sesijas sīkdatnes: šīs ir pagaidu sīkdatnes, kas saglabājas Jūsu pārlūkprogrammas sīkdatņu failā, līdz Jūs pametat mūsu tīmekļa vietni. Sīkdatne pazudīs arī tad, ja Jūs nepiekļūsiet vietnei kādu laiku.
  • Pastāvīgās sīkdatnes: šīs sīkdatnes saglabājas Jūsu pārlūkprogrammas sīkdatņu failā ilgāku laiku. Šis laiks būs atkarīgs no izvēles, ko Jūs nosakāt sava interneta pārlūkprogrammas iestatījumos. Pastāvīgās sīkdatnes ļauj nosūtīt informāciju uz tīmekļa serveri katru reizi, kad kāds apmeklē vietni. Pastāvīgās sīkdatnes ir zināmas arī kā izsekošanas sīkdatnes.
10. Trešo personu sīkdatnes

Chevrolet var reizēm izmantot trešās personas reklamētājus, lai nodrošinātu reklāmu un izsekotu mūsu mārketinga komunikācijai. Trešās personas reklamētāji izmanto sīkdatnes, lai izmērītu reklāmu efektivitāti un personalizētu reklāmas saturu. Informācija, ko var vākt trešā persona reklamētājs var ietvert tādus datus kā ģeogrāfiskās atrašanās vietas dati vai kontaktinformācija, piemēram, e-pasta adrese.

Šo trešo personu reklamētāju privātuma politikā jābūt norādītai papildu informācijai par viņu sīkdatņu izmantošanu. Ja Jūs vēlaties zināt vairāk par šo trešo personu privātuma praksi, Jūs varat apmeklēt tīmekļa vietni Network Advertising Initiative (Tīkla reklāma iniciatīva), kas arī nodrošina informāciju par to, kā „atteikties”.

11. Tīmekļa bāksignāli un pikseļi

Mūsu tīmekļa vietnes un e-pasta ziņojumi var ietvert elektroniskus attēlus, kas zināmi kā tīmekļa bāksignāls vai pikseļa tags. Tīmekļa bāksignālus un pikseļa tagus galvenokārt izmanto trešo personu tehnoloģijas, tādas kā Google Analytics, lai pārraudzītu mūsu vietnes apmeklētāju darbības.

12. Sīkdatņu atļaušana un bloķēšana

Sīkdatņu lietošanai mēs lūgsim Jūsu iepriekšēju atļauju. Lūdzam noklikšķināt attiecīgo rūtiņu tīmekļa vietnē pirms Jūsu Personas datu iesniegšanas. Lūdzam ņemt vērā, ka noteiktas Chevrolet tīmekļa vietnes īpatnības nebūs pieejamas, ja tiek bloķētas sīkdatnes.

13. Sazināšanās ar mums ar jautājumiem par privātumu

Ja Jūs interesē vai Jums ir jautājumi par mūsu privātuma politiku vai jautājumi par to, kā mēs apstrādājam Jūsu Personas datus, Jūs varat ar mums sazināties pa tālāk norādīto e-pastu vai tālruņa numuru. Tas pats piemērojams, ja vēlaties piekļūst saviem Personas datiem vai vēlaties tos labot, bloķēt vai dzēst. Mēs pieliksim saprātīgas pūles, lai izpildītu Jūsu lūgumu.

info-lv@chevrolet-crm.com

Datums: 23.11.2011